Skip to content

Lokalizacje

Nasze przedszkole Przyjaciele Trójki to miejsce, w którym stawiamy na harmonijny rozwój i przyjemną atmosferę dla dzieci. Jesteśmy dumni z naszych dwóch pięknych lokalizacji w Gdańsku i Gdyni, które oferują doskonałe warunki do nauki, zabawy i odkrywania świata dla naszych przedszkolaków.
gdask street townhouses morning 7227096

Gdynia

Nasza placówka w Gdyni oferuje nowoczesne sale zabaw, zaprojektowane specjalnie z myślą o potrzebach i bezpieczeństwie dzieci. Posiadamy również kolorowe place zabaw i przestrzenie rekreacyjne, w których dzieci mogą się bawić i rozwijać swoje umiejętności fizyczne.

688-990-921
Gdynia, Ul. Marszałkowska 24c

Gdańsk

Nasze przedszkole w Gdańsku znajduje się w malowniczej dzielnicy z dogodnym dojazdem i pięknym otoczeniem. Jest to idealne miejsce, aby Twoje dziecko mogło rozwijać swoje umiejętności, odkrywać świat i tworzyć przyjaźnie na całe życie.

Nasza placówka w Gdańsku oferuje przestronne sale zabaw, wyposażone w nowoczesne materiały edukacyjne i przyjazne dzieciom meble. Mamy również duże, bezpieczne place zabaw, na których dzieci mogą się bawić na świeżym powietrzu i rozwijać swoje zdolności motoryczne.

688-990-922
Gdańsk, Ul. Mickiewicza 14
gdansk poland childhood kid 7856554