Jak ubóstwiasz słodycze wtedy skosztuj nasze ciasteczka

Od jakiegoś czasu prowadzę cukiernię przy ratuszu w Kielcach. Nazwałem ją Kremowa a przychodzą do niej konsumenci, którzy potrzebują spałaszować ciepłe produkty.

rolka aluminiowa
W pobliżu mamy zakład, a tam wyrabiamy artykuły. Można u nas zjeść różnorodne chleby, drożdżówki a dodatkowo torty. Zakładem zajmują się trzej potomkowie, ja zaś tylko czasami jestem w firmie. Domyślam się, że przybywający do piekarni konsumenci nade wszystko doceniają świeże ciasta dlatego posiadamy wiele zamówień. to jest istotne ażeby w produkowanych artykułach stosować wysokiej jakości substraty. Dlatego rok temu otrzymaliśmy certyfikat jakości za najpyszniejsze wyroby w naszej miejscowości. Ciastkarnię stworzył mój ojciec blisko 60 lat temu. Oryginalnie okazał się to być nieduży barak gdzie sprzedawano wyłącznie wyroby piekarnicze. Potem powstały ciastka i torty. Wytwórnia w mgnieniu oka posiadła niemało nabywców, jacy wybierając się do pracy nabywali pieczywo do przekąszenia. Ciastkarnia mieści się niedaleko rynku, toteż na co dzień od świtu mamy wiele konsumentów. W zeszłym roku poszerzyłem moją piekarnię. Chciałem produkować jeszcze więcej wypieków, w następstwie tego postawiłem kolejne pomieszczenie.
przenośnik w fabryce

Zyski podniosły się, jak zmodyfikowałem wytwórnię

Zaplanowałem, że rozszerzę zakład produkcyjny, w ten sposób aby na dodatek swe wyroby dowozić do sąsiednich kawiarni. Skutkiem tego musiałem zbudować następne hale. Finalnie wytwórnia okazała się być właściwa do takiego przedsięwzięcia, ażeby powstawało w niej dużo pieczywa i ciastek. Wpierw zamówiłem specjalne sprzęty, jakie powinny ułatwiać przepływ poszczególnych produktów. Zajrzałem na witrynę www http://elektrobebny.com.pl oraz wybrałem należyte rolki do taśm transportujących. Przywieziono te sprzęty po 48 godzinach a następnie złożono w hali. Miesiąc później odnotowałem, że praca okazała się trzy razy większa więc mógłbym zawozić pieczywo do przeróżnych sklepików w sąsiedztwie.

Ciastkarnia nader przyzwoicie funkcjonuje

Pomimo tego, że nadzoruję pracy to i tak lubię pojawić się zakładu oraz patrzeć na to jak powstają wypieki. Ma połowica proponuje oryginalne przepisy, jakie testujemy w domu. Zorganizowałem również dodatkowy salon, w którym moglibyśmy prowadzić rozliczne imprezy. Dzieciaki uwielbiają tutaj zaglądać aby pałaszować pączki. Wielką sympatią cechują się również ptysie i babeczki. Mamy na sprzedaż również pieczywo bezglutenowe i inne produkty dla osób nietolerujących glutenu.